Blossom – Bílo-růžová servírovací miska od Villeroy & Boch o průměru 26 cm


Blossom – Bílo-růžová servírovací miska od Villeroy & Boch o průměru 26 cm

Očima jíme také

Říká se, že člověk jí i očima. A tato pravda platí zejména při podávání jídla hostům. Pokud si chcete být jisti, že se vaše pokrmy budou líbit, je důležité také dbát na to, jak je prezentujete. Naservírovat je na kvalitním a hezkém nádobí je proto nezbytností.

Vychutnejte si jídlo na hezkém talíři

Vychutnejte si naservírované jídlo na hezkém talíři nebo v roztomilé růžové misce z kvalitního porcelánu značky Villeroy & Boch. Tento výrobce porcelánu je známý svým vysokým standardem kvality a preciznosti zpracování. Proto se nemusíte bát, že by vaše nádobí nevydrželo náraz či pád.

Klasický design

Nádobí si zamilujete především kvůli nadčasovému vzhledu a odolnosti proti nárazům. Miska Villeroy & Boch Blossom má rozměry průměru 26 cm a je v bílo-růžové barvě. Klasický design této misky zaručí, že vám nebude vadit ani na plesové večeři, ale zároveň ji můžete využít i při běžné rodinné večeři.

Perfektní jednotlivec i do sady

Tuto misku můžete pořídit samostatně jako perfektní jednotlivý kus. Ale můžete ji také pořídit v sestavě s dalším porcelánovým nádobím Villeroy & Boch Blossom a tak si zaručit skvělý vzhled celé sady.

Blossom - Bílo-růžová servírovací miska od Villeroy & Boch o průměru 26 cm

Jednoduše řečeno, miska Blossom od Villeroy & Boch je nejen praktická, ale také elegantní volbou pro váš stůl. Za nákup vám jistě nikdo nebude křivit a i vy sami si budete vaše nové nádobí oblíbené.

Již nyní si můžete objednat svou vlastní misku Blossom od Villeroy & Boch zde.