Jídelní stůl Casarredo s rozkládacím systémem a keramickou deskou v šedém mramoru/antracitu mat


Jídelní stůl Casarredo s rozkládacím systémem v šedém mramoru/antracitu mat

Moderní kulatý rozkládací jídelní stůl ORBIT v elegantním provedení zaujme každého a oživí váš interiér. Stůl je jedinečný díky kombinaci materiálů a modernímu provedení. Pokud hledáte výjimečný nábytek do vaší jídelny, tak je tento stůl tou správnou volbou.

Jídelní stůl Casarredo

Kvalitní provedení

Podstavec stolu je vyroben z kvalitního MDF, který je lakovaný barvou šedá antracit v kombinaci s leštěnou ocelí. Deska stolu je z MDF a hispánské keramiky v šedé barvě s efektem mramoru. Tato kombinace materiálů dává stolu moderní a elegantní vzhled.

Rozložení stolu

Stůl má rozkládací systém, který umožňuje rozložení stolu na větší rozměr. Plocha stolu před rozložením je 120 x 120 cm a po rozložení dosáhne rozměru 120 x 160 cm. Díky rozkládacímu systému můžete tento stůl snadno přizpůsobit vašim potřebám.

Rozložený jídelní stůl Casarredo

Dodání a doporučení

Stůl je dodáván v demontovaném stavu, ale díky snadné montáži ho rychle sestavíte. K tomuto stolu doporučujeme jídelní židle z naší nabídky. V té naleznete také stojany na víno nebo praktické hodiny do kuchyně. Vhodnou kombinací nábytku a doplňků vytvoříte harmonický celek.

Pokud hledáte moderní a elegantní jídelní stůl s rozkládacím systémem, tak je tento stůl od Casarredo tou správnou volbou. S jeho pomocí vytvoříte pohodlné a stylové prostředí v vaší jídelně.

Přejít na stránku produktu: Jídelní stůl Casarredo s rozkládacím systémem