Komoda K60 5SZ – dub artisan/bílá – jednoduše elegantní úložný kus nábytku


Komoda K60 5SZ – jednoduše elegantní úložný kus nábytku

Moderní domácnost potřebuje praktická a zároveň designová řešení. Pokud hledáte kvalitní kus nábytku, který bude dokonale zapadat do interiéru, jednoduše elegantní komoda K60 5SZ v dub artisan/bílém provedení od značky Esrom určitě nezklame.

Jednoduchost a elegance

Komoda K60 5SZ spojuje eleganci s funkčností. Zajistí dostatek úložného prostoru díky pěti šuplíkům, které lze snadno otevřít a uzavřít. Tento moderní kus nábytku získává na jednoduchosti, díky čemuž je vynikající volbou pro ty, kteří hledají nábytek, který se snadno kombinuje s ostatními kusy do domácnosti.

Komoda K60 5SZ v dub artisan/bílém provedení má nadčasový design, díky čemuž ji můžete kombinovat s různými styly interiéru. Stylové madly jsou vyrobeny ze šedého kovu, čímž výsledný look získá ještě více na výrazu.

Kvalitní zpracování

Kvalitním a precizním zpracováním komody lze dosáhnout ideálních rozměrů a úložného prostoru, díky čemuž bude tento kus nábytku nezbytným prvkem každé moderní domácnosti. Komoda je z konstrukce vyrobena z kvalitního laminovaného dřeva, což ji činí velmi pevnou a odolnou vůči poškození.

Do vašeho interiéru se bude krásně hodit tento úložný kus nábytku, který je jak praktický, tak i stylový. Pokud vás zaujala komoda K60 5SZ, můžete ji ihned pořizovat na stránkách Esrom.

Komoda K60 5SZ

Esrom jako značka je známá precizním zpracováním nábytku a jeho dokonalým designem. Pokud chcete mít v domácnosti zároveň praktický a hezký kus nábytku, sáhněte po této komodě.

Závěr

Komoda K60 5SZ je krásným kusem nábytku, který zaujme svým nadčasovým designem a zároveň množstvím úložného prostoru. Pokud hledáte praktický kus nábytku, který je zároveň velmi estetický, máte v ní zcela jistě vynikající volbu. Navíc značka Esrom garantuje nejen dokonalý design, ale také skvělou kvalitu provedení, na které se můžete spolehnout.

Komoda K60 5SZ