Masivní borovice a moderní design: Komoda MACHIN

Chcete-li něco, co vám bude sloužit a být zároveň nádherným kouskem nábytku, je masivní borovice ten pravý materiál. A pokud toužíte po elegantním a moderním designu s naprosto úžasnou kvalitou, již se nemusíte toulat obchody a e-shopy. Stačí si vybrat z nabídky Maliboo.cz a získáte komodu MACHIN.

Lakované provedení

Komoda má rozměry (šířka x hloubka x výška) 43 x 35 x 106 cm a nabízí šest zásuvek s kovovými pojezdy. Hloubka zásuvky je 27,5 cm. Materiál komody je masiv borovice, který zajistí nejenom pevnost, ale i krásnou strukturu. Zvolené lakované provedení pak optimalizuje barevnost a zvýrazní přirozenost dřeva.

Vzhledem k demontovanému stavu komody, kterou vám pošle Maliboo.cz, se nemusíte bát složitosti instalace. Jednoduchý návod vám zajistí rychlou a úspěšnou montáž.

24 měsíců záruky

A co vás čeká, až uvedete komodu MACHIN do svého života? Dokonalé uspořádání všeho, co potřebujete mít stále po ruce. Dokonale slícovanou kvalitu a design plný elegance a modernosti.

Tato komoda MACHIN zahrnuje šest zásuvek, což je ideální řešení pro organizaci vaší skříně, důmů a kanceláře. Můžete si rozmístit oblečení, deky a jiné věci, které potřebujete, aby byly stále po ruce.

To vše zažijete, a kromě toho získáte 24 měsíců záruky na vaši komodu MACHIN od Maliboo.cz! Tak neváhejte a pořiďte si ji už dnes!

Komoda

Tento kousek nábytku, na který se budete moci při každém použití těšit,zajistí dokonalou rovnováhu mezi funkcionalitou a estetickým vzhledem v každé místností doma, v kanceláři, nebo v hotelu.

Tak neváhejte, projděte výběr našich produktů, zejména naši komodu MACHIN v masivu borovice, se šesti zásuvkami a hloubkou zásuvky 27,5 cm, na adrese www.maliboo.cz.