Modrošedá postel s úložným prostorem: Meise Möbel Mattis 160 x 200 cm


Pohodlný spánek ve skandinávském stylu

Pořiďte si stylovou postel ve skandinávském stylu. Pokud milujete jednoduchost a minimalismus, pak je pro vás ta správná volba postel Mattis od německého specialisty na postele Meise Möbel. Jde o polstrovanou postel s jemně strukturovanou tkanou látkou a elegantně zkosenými nohami ze dřeva. Modrošedá barva přidává posteli na rafinovanosti a lehkosti.

Rám postele Mattis je výrobkem německého specialisty na postele Meise Möbel. Profesionálové si dali záležet na detailu a kvalitě výroby, což je znakem pro jejich značku.

S úložným prostorem na větší pohodlí

Jedná se o polstrovanou postel s jemně strukturovanou tkanou látkou a elegantně zkosenými nohami z masivního dřeva. Tato postel vás zaujme svým praktickým řešením. Rám je navržen tak, aby vám poskytl 20 centimetrů prostoru pod postelí, který můžete využít jako úložný prostor.

Díky tomuto podnoží získáte 20 centimetrů pod postelí, které můžete v případě potřeby využít jako úložný prostor. Vzhledem k tomu, že v každé domácnosti nikdy není dostatek úložného prostoru, je tento přídavek u postele neocenitelný.

Rozměry

Celkové rozměry postele jsou cca. 180 x 218 x 105 cm. Tato standardní velikost postele stačí pro uspokojení povinností každodenního spánku.

Meise Möbel Mattis postel

Proč si pořídit postel Meise Möbel Mattis

Postel Meise Möbel Mattis je ideální volba pro lidi, kteří oceňují kvalitu zpracování a eleganci designu. Německý výrobce se zaměřil na detaily, kvalitu materiálů a ergonomii postele pro dokonalý spánek.

Polstrovaná postel s podnožím pro úložné prostory je optimální volbou pro všechny, kteří řeší nedostatek úložného prostoru v bytě nebo domě. Díky tomuto řešení získáváte další možnost jak využít celkový prostor vašeho domova.

Postel Meise Möbel Mattis

Závěr

Vyberte si stylovou postel a užijte si pohodlný spánek v moderním zpracování. Postel Meise Möbel Mattis má všechny vlastnosti kvalitní postele pro dokonalý spánek, ale s praktickým řešením podnoží na úložný prostor pro zvýšení pohodlí vašeho bytu.

Navštivte náš e-shop a prohlédněte si postel Meise Möbel Mattis. https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/modroseda-dvouluzkova-postel-s-rostem-a-uloznym-prostorem-meise-moebel-mattis-160-x-200-cm