Poštovní schránka Kolín: moderní design a praktické rozměry antracit/nerez 37 x 37 x 11 cm


Poštovní schránka Kolín: moderní design a praktické rozměry antracit/nerez

Nástěnná poštovní schránka s dostatek úložného prostoru pro vaše dopisy

Poštovní schránka Kolín z řady Stilista nabízí moderní design a praktické rozměry. Její antracitová barva v kombinaci s kontrastním nerezovým povrchem dodají každému interiéru šmrnc. Schránka disponuje dostatkem prostoru pro uložení vašich dopisů a pohlednic. Navíc má velký otvor na dopisy, takže se do ní snadno dostanou i velké dopisy a silnější obálky. Díky tomu jsou vaše zásilky chráněny před povětrnostními vlivy a neztratí svůj charakter.

Rozměry a technické údaje

Poštovní schránka Kolín má rozměry 37 x 37 x 11 cm. Otvor na dopisy má rozměr 33,5 x 3,5 cm a role novin se vejde do rozměrů 36,5 cm x 8 cm x 9 cm. Schránka je vyrobena z praktického a zároveň odolného práškově lakovaného kovu. Součástí balení jsou dva klíče a montážní materiál. Schránka je snadno sestavit a vhodná pro domovní použití.

Jak sestavit poštovní schránku Kolín

Schránku Kolín je možné sestavit velmi snadno díky dodávanému montážnímu materiálu. Pro sestavení budete potřebovat šrouby a klíče. Schránku připevníte na zeď pomocí vyvrtaných otvorů na zadní straně.

Proč si pořídit poštovní schránku Kolín

Pokud hledáte moderní nástěnnou poštovní schránku s praktickými rozměry a dostatkem úložného prostoru, poštovní schránka Kolín je pro vás tou pravou volbou. Díky svému modernímu designu a praktickým rozměrům bude moderním doplňkem každého interiéru a snadno se stane praktickým pomocníkem v uspořádání vašich dopisů a pohlednic.

Poštovní schránka Kolín

Vyzkoušejte si poštovní schránku Kolín a užijte si pocit bezpečí a praktičnosti v jednom. Pokud máte jakékoli dotazy ke schránce, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám s upřesněním ohledně poštovní schránky Kolín pomůžeme.