Přírodní krása pro vaši jídelnu: Rozkládací stůl Teulat Atlas 160/200 x 100 cm

Jídelní stůl Teulat Atlas zaujme svým jednoduchým a svěžím stylem, který doladí jídelny zařízené v duchu minimalismu a moderny. Deska je vyrobena z lakovaného MDF, jenž oceníte pro jeho snadnou a nenáročnou údržbu. Přírodní odstín desky spolu s podnoží z masivního dřeva ve stejné barvě tvoří elegantní a velmi příjemnou kombinaci.

Rozkládací jídelní stůl

Rozkládací konstrukce vám zajistí dostatek místa pro větší návštěvy

V případě potřeby většího prostoru pro početnou návštěvu lze stůl v pár jednoduchých krocích rozložit. Rozkládací konstrukce použitá u stolu Teulat Atlas vám zajistí, že rodinný oběd nebo hostina pro mnoho hostů bude o to příjemnější. S rozloženou délkou až 200 cm může stůl pojmout dostatek osob, aniž byste se museli bát, že se někdo bude cítit stísněně.

Rozkládací konstrukce

Již nyní si pořiďte kousek, na který se budete těšit

Jídelní stůl Teulat Atlas je pro ty, kteří chtějí mít kvalitní a praktický nábytek, ale nechtějí přitom zapomenout na stylový design. Pokud máte rádi přírodní krásu a přirozenost, tento stůl je tím pravým řešením pro vás. Jeho krása a praktičnost jsou neoddělitelné, a to dělá stůl Teulat Atlas jedním z nejzajímavějších kousků na trhu. Objednat si ho můžete na velkynabytek.cz, kde dostanete kvalitního nábytku za rozumnou cenu.