Šatní skříň SWD+716 – praktický a stylový úložný prostor v dubu sonoma


Popis produktu

Šatní skříň SWD+716 v dekoru dub sonoma s posuvnými dveřmi se zrcadlem je vhodným doplňkem do každé ložnice.

Tato skříň nabízí velkorysý úložný prostor pro oblečení, obuv a další věci. Zrcadlo na dveřích skříně umožňuje rychlou kontrolu vlastního vzhledu.

Prostor skříně je rozdělen na dvě části, které jsou odděleny policemi a zásuvkami. Jednu část skříně můžete využít pro své kabáty a delší oblečení, druhou část pro trička, kalhoty nebo košile. Mezi poličkami se nachází zásuvka vhodná pro uložení spodního prádla nebo dalších menších věcí.

Design a kvalita

Šatní skříň SWD+716 v dekoru dub sonoma je nejen praktická, ale také velmi stylová. Dub sonoma je přírodní dekor, který se hodí do každého interiéru a dokáže propojit různé styly zařízení. Skříň je vyrobena z kvalitních materiálů a má pevnou konstrukci, díky které vydrží mnoho let.

Pokud hledáte vysokou kvalitu za rozumnou cenu, šatní skříň SWD+716 je tou správnou volbou pro vás.

Jak si skříň pořídím?

Na stránkách Maliboo.cz najdete skříň SWD+716 v dekoru dub sonoma a můžete si ji objednat přímo z pohodlí domova. Kliknutím na následující odkaz dojdete přímo na produkt: https://www.maliboo.cz/produkt/satni-skrin-swd-716-dub-sonoma

Recenze spokojených zákazníků

„Šatní skříň SWD+716 mi byla doporučena kamarádkou a jsem velmi spokojená s jejím nákupem. Skříň má hodně prostoru, zrcadla na dveřích jsou super a celkově se mi líbí její design. Montáž byla snadná, postavila jsem ji sama bez pomoci muže.“ Petra K.

Závěr

Šatní skříň SWD+716 v dekoru dub sonoma s posuvnými dveřmi se zrcadlem je nejen praktická, ale také stylová volba pro váš domov. Vyrobena z kvalitních materiálů, s precizním zpracováním, vám nabídne dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení.

Pokud si chcete pořídit elegantní skříň za rozumnou cenu, neváhejte a klikněte na náš odkaz.

Šatní skříň SWD+716 v dekoru dub sonoma
Detail úložného prostoru
Posuvné dveře se zrcadlem