Šedo-černá látková zahradní pohovka Belatto 214 cm od Hoorns


Dopřejte si chvilku odpočinku a relaxace v zahradní pohovce Belatto

Pohovka Belatto vám nabízí skvělou příležitost užít si chvíle odpočinku v zahradě, na terase nebo na balkóně. Pohovka je vyrobena z kvalitních materiálů a díky svým rozměrům (214 cm) vám poskytne dostatek prostoru pro pohodlné posezení.

Příjemné čalounění ošetřené látkou Nanotex tuto pohovku dělá ještě atraktivnější. Nanotex zaručuje vynikající voděodolnost a snadnou údržbu. Díky tomu se nemusíte bát ani náhlého deště nebo vlhkého počasí.

Výplň rychleschnoucí měkké pěny vám navíc zaručuje velmi příjemné posezení. Pohovka se rychle schnoucí pěnou se velmi snadno tvaruje podle vaší postavy a zároveň udržuje svoji tvarovou stabilitu, takže se nemusíte bát, že budete usedat.

Vzdušná hliníková podnož dodává pohovce na osobitosti

Hliníková podnož pohovce Belatto nejen vypadá skvěle, ale zajišťuje také stabilitu a pevnost. Hliník je lehký, ale zároveň velmi pevný materiál, takže se nemusíte bát, že by se pohovka nějakým způsobem deformovala.

Područky z teakového dřeva jsou dalším kvalitním prvkem této zahradní pohovky. Teakové dřevo je známé svou pevností a odolností vůči povětrnostním vlivům, takže vám poskytne ještě větší pohodlí při posezení.

Pro maximální komfort doporučujeme pohovku doplnit o další stylové kousky z řady Belatto

Pokud chcete svou zahradu, terasu nebo balkón zkrášlit a navíc si dopřát maximální pohodlí, doporučujeme pohovku Belatto doplnit o další stylové kousky z řady Belatto. Záleží na vás, zda si vyberete křeslo, stůl nebo jiný doplněk, ale můžete si být jisti, že vaše zahradní zařízení bude vypadat skvěle a bude nabízet pohodlné posezení.

Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.

Gif pohovka Belatto

Fotografie pohovka Belatto

Více informací o pohovce Belatto najdete zde