Světle šedá jídelní židle MICADONI COBRA – elegantní a pohodlná volba pro váš jídelní stůl

Látková jídelní židle Cobra od značky MICADONI rozzáří každý interiér.

Nejen že hravě zapadne k jídelnímu stolu ve vašem interiéru, perfektně se ale bude vyjímat i v moderní kavárně nebo v hotelových prostorech. Každého návštěvníka si získá jemným čalouněním s prošívanými detaily a zlatě lakovanou podnoží, která podtrhuje elegantnost sezení. Obohaťte váš interiér o nový kousek, který je v nabídce v řadě barevném provedení!

Elegantní design a dokonalé provedení

Jemné čalounění s prošívanými detaily vypadá nejen efektně, ale je také velmi příjemné na dotek. Při delším sezení vám jemná textilie zajistí pohodlí a komfort. Zlatě lakovaná podnoží a kovové nohy dodávají židli na eleganci a jednoduchosti designu. Světle šedá barva, do které je tato židle dostupná, krásně zapadne do každého interiéru a nebude do něj zasahovat.

Čištění a údržba

Tip k čištění: Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Vhodná volba pro soukromé i komerční prostory

Tato židle je vhodná nejen pro vaše soukromé obydlí, ale také pro kavárny, restaurace, hotely a další komerční prostory. Je univerzální a hodí se více účelům. Navíc je velmi odolná a snadno se čistí, což ocení jak návštěvníci, tak i majitelé prostor. Světle šedá barva dodá vašim prostorům eleganci a decentnost.

Světle šedá jídelní židle MICADONI COBRA

MICADONI COBRA je skutečně krásná a elegantní židle, která zapadne do každého interiéru. Je vyrobena z kvalitních materiálů a nabízí dokonalé pohodlí a vysokou odolnost. Pokud hledáte funkční a stylovou židli pro váš jídelní stůl nebo komerční prostory, světle šedá jídelní židle MICADONI COBRA je skvělou volbou, které nebudete litovat.

Vyzkoušejte tuto úžasnou jídelní židli pro váš domov nebo podnikání na

Navigace pro příspěvek