Velká šatní skříň Aztec v úchvatném provedení abiskoash/dub lefkas


Moderní šatní skříň Aztec

Velká šatní skříň Aztec v provedení abiskoash/dub lefkas nabízí moderní design a jedinečnou kombinaci barev, která pomůže navodit příjemnou atmosféru ve Vaší ložnici. Skříň má rozměry 246/216/62cm, což jí dává dostatek místa pro ukládání Vašich oblíbených kousků oblečení a doplňků. Dodáváme ji v demontáži, ale se všemi potřebnými kováními pro sestavení a návodem, jak postupovat.

Tento unikátní nábytek bude hrdě dominovat ve Vaší ložnici a zároveň Vám poskytne spoustu úložného prostoru.

Velká šatní skříň Aztec v úchvatném provedení abiskoash/dub lefkas

MODERNÍ LOŽNICOVÁ SESTAVA Aztec

Hledáte kvalitní a moderní ložnicovou sestavu za rozumnou cenu? Ložnice Veronika je tady pro Vás! Tato sestava nabízí jednoduché, ale stylové provedení, které se přizpůsobí módním trendům. Zároveň bude světlými odstíny podpořena harmonie Vašeho prostoru. Sestava Veronika zahrnuje postel, šatní skříň, noční stolky a komodu.

Kvalitní postel a matrace jsou základem zdravého spánku, ale pokud ještě nemáte zcela vybavenou ložnici, rozhodně se vyplatí investovat i do dalšího nábytku.

Veronika Vám přináší praktické a zároveň stylové řešení, díky kterému bude Vaše ložnice působit svěže a moderně.

MODERNÍ LOŽNICOVÁ SESTAVA Aztec

Materiál

Ložnice Aztec je vyrobena z laminované dřevotřískové desky o síle 16-18mm. Tyto desky jsou tradičně výrobcem používané pro výrobu nábytku. Materiál je povrchově upraven impregnovanou dekorativní folií.

Díky sv