Zrcadlo do chodby – nejen praktický doplněk, ale i stylový prvek

Zrcadlo do chodby je praktickým doplňkem každého bytu. Nejenže nám umožňuje zkontrolovat, zda jsme správně obléknuti, ale také opticky zvětšuje prostor a zároveň ho osvětluje. Pokud však chcete, aby zrcadlo bylo i stylovým prvkem vašeho interiéru, musíte si vybrat to správné.

Velikost zrcadla

Pokud máte menší chodbu, volte menší zrcadlo, které ji nezmenší a zároveň vám poskytne dostatek prostoru pro zrcadlení. Naopak větší chodby snesou i větší zrcadlo, které může být i dominantním prvkem interiéru.

Umístění zrcadla

Nejlepší místo pro zrcadlo do chodby je na konci chodby, kde se odráží světlo z okna a vytváří tak iluzi většího prostoru. Pokud chcete zrcadlo umístit na stěnu, volte stěnu proti oknu, aby se do zrcadla dostalo co nejvíce světla.

Styl zrcadla

Zrcadlo může být různých tvarů, materiálů a stylů. Pokud máte moderní interiér, volte zrcadlo s minimalistickým rámem. Pokud máte rádi vintage styl, volte zrcadlo s dřevěným rámem. Pokud chcete, aby zrcadlo bylo výrazným prvkem, volte zrcadlo s neobvyklým tvarem nebo s výrazným rámem.

Zrcadlo do chodby je tedy nejen praktickým doplňkem, ale také stylovým prvkem vašeho interiéru. Pokud si chcete vybrat to správné zrcadlo, navštivte truhlarstvihoudek.cz, kde najdete širokou nabídku zrcadel různých tvarů, materiálů a stylů.